úvodní strana

Informace o klubu MujGLOCK:

Informace o webu:

Naši partneři:

Odkazy:

Informace o zbraních GLOCK:

Příslušenství pro pistole GLOCK:

Tuning a úpravy zbraní GLOCK:

Speciality o pistolích GLOCK:

Propagační předměty MujGLOCK:

Propagační předměty GLOCK:

Obecně o zbraních:

Zbrojní průkaz:
česky | english
Oznamujeme, že historicky šestý sraz majitelů a příznivců zbraní GLOCK, proběhne 7. - 9. června 2013 na střelnici ve Velké Bíteši. Dovolte nám, abychom pozvali Vás, Vaše přátelé či rodinu. Jsou vítání rozhodně všichni, bez ohledu na vlastnictví zbraně či zbrojního průkazu.

TIP: jak probíhaly minulé srazy můžete zjistit jednoduše zde:

Pozvánka na akci

KDY: 7. až 9.6.2013

KDE: sraz bude probíhat celkem na dvou místech - hlavní program na střelnici a seznamovací a diskusní část na pensionu.

Ubytování: Pension NIKA (Rosice) - web, GPS souřadnice - N49°11.001' E016°24.051'
Střelecký program: střelnice Velká Bíteš, GPS souřadnice - N49°17.135' E016°14.804'

TIP: využijte odkazů na GoogleMaps a po rozkliknutí GPS souřadnic pokračujte na volbu "Vyhledat trasu", kde do bodu A zadejte své domácí souřadnice či adresu. GoogleMaps Vám nabídnou ideální itinerář cesty.


PROGRAM


Šestý ročník se budeme řídit mottem "Zábava a poučení":

PÁTEK 07.06.2013 - od cca 17 hodiny ubytování v pensionu, seznámení s ostatními, volná zábava. V 19:30 hromadný přesun do Pizzerie U Radnice - web, kde je zarezervovaný salónek.

SOBOTA 08.06.2013 - dopoledne probuzení, individuální snídaně, následně hromadný přesun na střelnici ve Velké Bíteši. Sraz všech účastníků je ve 09:40-10:00 hodin před hotelem Annahof - souřadnice N49°16.106' E016°17.726', kde zároveň proběhne prezence a vybrání poplatků (pronájem střelnice, jídlo, střelivo). Mějte prosím připravenou přesnou částku (pouze sobota 500 Kč, sobota i neděle 600 Kč, samozřejmě mínus uhrazená záloha). Každý účastník po zaplacení obdrží identifikační pásek na ruku (barva dle ne/vlastnictví ZP). Poté se hromadně přesuneme do areálu střelnice. Zde proběhne oficiální zahájení srazu, seznámení s bezpečnostními pravidly včetně kontroly a následně je připraven tento program:
 • ukázky taktických doplňků pro klony Sa vz. 58 a GLOCKy - Fobus, Zahal a další
 • představení malorážkové konverze pro klony Sa vz. 58 OGAR .22
 • představení odstřelovací pušky HAMR .308Win s konverzí na .50 BMG
 • představení produkce společnosti WICO, informace o trezorech na zbraně
 • KINGGUN - doplňky k vz.58, přestavby atd.
 • CACM (Czech Association of Combat Medics) - představení Tactical Rescue System, zdravotnický materiál pro taktické prostředí, algoritmus M.A.R.C.H.
 • KravMaga - prezentace, ukázky...
 • střelba z vystavených zbraní
 • střelecké soutěže o věcné ceny
 • pokud se i letos zadaří, tak jako již tradičně, střelba do dveří od běžného vozidla - foto před/po a po :-)
 • střelba do všeho, co si kdo přiveze (jenom prosíme ne sklo a věci, které se špatně uklízí!) aneb "rozstřel si co můžeš"!
 • střelba za ztížených světelných podmínek (svítilna, stroboskopy, tma,...)
K dispozici bude několik verzí Sa 58, několik typů GLOCKů s konverzí, 1x odstřelovačka .308 a 1x odstřelovačka .50BMG a další. Všechny uvedené zbraně budou PLNĚ k dispozici a můžete si jak vyzkoušet doplňky v praxi, tak i střelbu do různých materiálů. Využijte možnost si vystřelit na opravdu zajímavé věci a zjistit, jak se v reálu chovají. Dále budou střelecké soutěže, kdy pro vítěze jsou připravena trička, čepice, pouzdra od Fobusu a další. Průběžně po celou dobu se bude grilovat maso a klobásy, aby se průběžně všichni vystřídali na střelnici. Den nakonec bude zakončen ve stylu "rozstřílej co můžeš" aneb hromadná střelba do připravených věcí :-)

NEDĚLE 09.06.2013 - po probuzení a individuální snídani přesun na střelnici. Zde navážeme na sobotní program, který bude pokračovat na další úrovni:
 • simulace obrany s palnou zbraní - příprava na praktický střet se zbraní
 • kdy zvolit jinou formu obrany než střelnou zbraň
 • jak oslovit svědky, jak se chovat po příjezdu policie
 • v jaké situaci je vhodné mít náboj v komoře a kdy mimo
K bojovým simulacím pouze dodáváme, že se bude jednat o nasimulované útoky, kde bude možnost si vyzkoušet obranu se zbraní. Toto má samozřejmě jisté požadavky jak na bezpečnou manipulaci se zbraní, tak i na celkovou bezpečnost ostatních účastníků. Z těchto důvodu může být samotné zkoušení jedincům bez ZP a zažitých bezpečnostních návyků omezeno či odmítnuto. Doporučujeme s sebou vzít chrániče kolen, loktů a případně i suspensor. Na jídlo k dispozici grilované maso, klobásy či špekáčky. Nakonec úklid nepořádku po sobě a postupný rozchod/rozjezd domů.POŘADATELÉ AKCE:


MujGLOCK.com                 Armyshop Outdoor


GENERÁLNÍ PARTNER AKCE:


MPicz


PARTNEŘI AKCE:


ALSA PRO s.r.o. - your partner for reloading     CACM - Czech Association of Combat Medics     RESCUE     HIGHLAND ARMS     KINGGUN

FOBUS holsters     ESP Products s.r.o.     TADLOS Europe s.r.o.     WICO B.G.M., a.s.     Zahal.orgOBČERSTVENÍ: jídlo na sobotu (střelnice + pension večeře) a neděli (střelnice) JE zařízeno (grilované maso, klobásy a opékané špekáčky). Pití je zajištěno na střelnici chlazenou točenou ZON limonádou (2 sudy - "žlutá" citrónovka a "červená" malinovka).

Jakékoliv další občerstvení pro ostatní formou upečených buchet od přítelkyň/manželek vítáno!

ZA KOLIK:
 • cena za střelnici 300 Kč/350 Kč (SO/SO&NE)
 • paušál za stravu a pití 200/250 Kč Kč/osobu (samotná sobota na střelnici/SO&NE).
 • úhrada ubytování (ceník níže)
POZOR - členové MujGLOCK výrazné příspěvky (viz níže)!

Nejčastější případy plateb:
SO + jídlo + střelnice & střelivo: 500 Kč
SO&NE + jídlo + střelnice & střelivo (+ ubytování): 600 Kč (+ 300 Kč ubytování)

Cena za střelnici je paušální platba 300 Kč/osoba (SO) / 350 Kč (SO+NE), která obsahuje příspěvek na pronájem střelnice, 20 ks nábojů 9mm Luger pro použití s vystavenými zbraněmi GLOCK s konverzí a 20 ks nábojů ráže 7,62x39 pro otestování CZH 2003/CZ 858 s doplňky FAB Defense. Na střelnici bude možnost si dokoupit i další náboje (9mmL za cenu 4 Kč/ks, 7,62x39 za cenu 4 Kč/ks, .50 BMG za cenu 150 Kč/ks). Samozřejmě je možno střílet se svou zbraní!

Ceny ubytování jsou následující: osoba 300 Kč/noc včetně DPH i místních pobytových tax

Na místě je aktuálně k dispozici celkem 14 pokojů s celkovou kapacitou 34 lůžek následujícího složení: 1x jednolůžkový pokoj, 7x dvoulůžkový, 5x trojlůžkový, 1x čtyřlůžkový. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprchový kout, umyvadlo a WC) a televizí. V pensionu je dostupná WiFi. Možnost parkování vozidla je přímo na uzamykatelném parkovišti v areálu!

Cena za jídlo je paušální platba ve výši 200 Kč (SO) nebo 250 Kč (SO&NE) Kč/osoba. Nižší částka je pouze za sobotu na střelnici, která obsahuje grilované maso, klobásy, pečivo a nealko ve smyslu "sněz a vypij co můžeš" - a že to většina lidí vzala loni doslova :-). Částka 250 Kč je i za neděli (pití, gril, pečivo).

Všichni přihlášení jsou povinni zaslat zálohu ve výši 300 Kč předem. Záloha samozřejmě bude započtena a po příjezdu každý doplatí pouze zbytek. Záloha je nevratná, pouze pokud osobně donesete úmrtní list :-)

Slevy pro členy MujGLOCK - sleva z celkové ceny:
každý VIP člen dostane příspěvek na ubytování ve výši 250 Kč/noc (tedy za celý víkend PÁ-NE 500 Kč)
každý STD člen dostane příspěvek na ubytování ve výši 150 Kč/noc (tedy za celý víkend PÁ-NE 300 Kč)

Na srazu bude možnost zakoupení textilu MujGLOCK za speciální zvýhodněné ceny, prostě se slevou :-)

PŘIHLÁŠKY: http://sraz.mujglock.com/prihlaska/

Vyplňte prosím online přihlášku a pokud chodíte i na fórum, napište se do příslušného tématu: http://forum.mujglock.com/07-09-06-2013-vi-velky-letni-sraz-mujglock-velka-bites-t10255.html

Pokud chcete zajistit i ubytování, je nutno provést rezervaci do 12.05.2013 Pro nově přihlášené v tuto dobu již ubytování není možno garantovat! Pro všechny zájemce, tedy i ty kteří chtějí přijet pouze "na otočku" na střelnici, platí, aby se také přihlásili (nejpozději do 6.6.).

POZNÁMKA: z kapacitních důvodů je celkové omezení na 50 návštěvníků, neotálejte tedy s registrací, protože se na Vás nemusí dostat!

A nezapomeňte - SLUCHÁTKA, OCHRANNÉ BRÝLE A HLAVNĚ DOBROU NÁLADU S SEBOU!