úvodní strana

Informace o klubu MujGLOCK:

Informace o webu:

Naši partneři:

Odkazy:

Informace o zbraních GLOCK:

Příslušenství pro pistole GLOCK:

Tuning a úpravy zbraní GLOCK:

Speciality o pistolích GLOCK:

Propagační předměty MujGLOCK:

Propagační předměty GLOCK:

Obecně o zbraních:

Zbrojní průkaz:
česky | english
Oznamujeme, že historicky první sraz majitelů a příznivců zbraní GLOCK, proběhne 17. - 18. června tohoto roku v ATC Pávov u Jihlavy. Tento sraz bude historicky první v naší republice a budete mít možnost se seznámit jak s přispěvovateli z fóra, tak i příznivci či majiteli zbraní, kteří na něj nepíšou, či s lidmi, co se o zbraně pouze zajímají. Máme potvrzené, že na tento sraz přijede i několik našich přátel ze Slovenska. Dovolte nám tedy, abychom pozvali i Vás a případně Vaše přátelé či rodinu. Jsou vítání rozhodně všichni, bez ohledu na vlastnictví zbraně či zbrojního průkazu.

KDY: 17. až 18.06.2006

Oficiální začátek v sobotu ve 13 hodin, nicméně na místě bude již probíhat příprava od pátku od 19 hodin. Všichni dobrovolnící jsou tedy vítání dříve. Bude potřeba zajistit dřevo na grilování, táboráky atd.

KDE: Autokemp ATC Pávov - fotky

Na místo se lze dostat nejjednodužší cestou vozidlem po dálnici D1, sjezd na EXIT 112 km a poté dále po vyznačených trasách v mapce. Nemusíte se bát, bude přistaveno i dopravní značení s označením MujGLOCK a navigační šipky přímo od dálničního přivaděče ve směru na Jihlavu. Pro příznivce satelitní navigace přidáváme GPS souřadnice - N 49°26'51.67, E 15°36'1.16

Mapka celkový přehled s dálnicí: Mapka detailní pohled sjezdu a cesty:
Mapa celkový přehled s dálnicí Mapa detailní pohled sjezdu a cesty


OBČERSTVENÍ: restaurace v areálu

Přímo v kempu máme zajištěnu vlastní bečku piva a také se bude opékat sele. Ostatní občerstvení je v rámci vlastních možností. Bude k dispozici i gril, takže není problém si dovézt i vlastní naložené maso či klobásky. Jakékoliv občerstvení i pro ostatní formou upečených buchet od přítelkyň či manželek vítáno !

PROGRAM: kompletní program ještě není stanoven

V současné době probíhají ještě jednání s našimi partnery, nicméně už teď se můžete těšit na následující:

předváděcí akce s GLOCK 19, STI RANGE MASTER a CZ 858 - popis zbraní, funkcí, sborka/rozborka
předváděcí akce příslušenství ke GLOCKům - podvěsná svítilna, pažba na GLOCK, apod.
předváděcí akce teleskopických obušků
názorná ukázka tuningu spoušťového ústrojí u GLOCKa
základy práva - nutná obrana, krajní nouze
základy sebeobrany - hmaty, chvaty, údery a kopy
základy efektivního boje proti noži
základy efektivního boje s využitím teleskopického obušku
závod v "mířence" s pomocí airsoftových zbraní
a další - máte-li jakýkoliv nápad nebo návrh, napište nám jej v diskuzi dole

ZA KOLIK: vstupné 200,- Kč + úhrada ubytování

Cena chatky pro dva se v kempu pohybuje včetně vjezdu a zaparkování vozidla na 380 Kč za víkend (chatka pro dva 280,- Kč, vozidlo 2x 50,- Kč). Dále je potřeba uhradit občerstvení (bečka piva, opékané sele,...) které se provede formou rozpočtu nákladů. Celková průměrná cena za osobu tedy bude cca 500 Kč. Zjednodušeně řečeno - ubytovaní si hradí každý sám a poté 200 Kč do společné kasy na sele, bečku, apod.

PŘIHLÁŠKY: http://forum.mujglock.com/viewtopic.php?t=627

Pokud chcete přespat v chatce, je potřeba provést rezervaci do 16.05.2006 a proto je nutné se přihlásit ve fóru (Aktuálně již všechny chatky beznadějně obsazeny !!!!). Ostatní, kteří chtějí přijet a přespat ve stanu/pod širákem prosíme, aby se také přihlásili pomocí fóra.

ONLINE PŘENOS ZE SRAZU:

Na srazu bude umístěna i webkamera a pro všechny zájemce bude náhled k dispozici zde: http://cam.MujGLOCK.com


UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE ZBRANÍ:

Apelujeme na všechny, protože se bude požívat alkohol, abyste raději nechali svého miláška (myšleno zbraň) doma. V areálu bude možnost i přesto ji bezpečně uložit do přivezeného trezoru. Upozorňujeme, že v regionu, kde se sraz uskuteční je velmi aktivní policie a může se stát, že nás přijedou zkontrolovat a pro dobré jméno majitelů zbraní by bylo velmi nevhodné, aby někdo se zbraní za pasem "nadýchal".