úvodní strana

Informace o klubu MujGLOCK:

Informace o webu:

Naši partneři:

Odkazy:

Informace o zbraních GLOCK:

Příslušenství pro pistole GLOCK:

Tuning a úpravy zbraní GLOCK:

Speciality o pistolích GLOCK:

Propagační předměty MujGLOCK:

Propagační předměty GLOCK:

Obecně o zbraních:

Zbrojní průkaz:
česky | english
Obecné informace:
ALFA - PROJ spol. s r. o. nabízí sortiment výrobků nejenom své výroby (revolvery, pistole, karabiny, pouta), ale i velkoobchodní zastoupení a maloobchodní prodej kompletního sortimentu střeliva Sellier & Bellot a.s. Dále zde nalezneme široký sortiment pistolí GLOCK a jejich příslušenství. Kompletní ladění spoušťového mechanizmu pistolí GLOCK – předního i zadního dorazu spouště, plynulosti a odporu pro sportovní účely – bez zásahu do hlavní části zbraně. Možnost výběru exemplářů pro dlouhodobou sportovní zátěž. Nesmíme také opomenout bohatý sortiment dlouhých zbraní TIKKA, Benelli, Hatsan, Fabarm, CZ,IŽ a Remington. Pro technicky zdatné uživatele jsou připraveny i přebíjecí zařízení LEE PRECISION INC. a jejich komponenty na přebíjení. Samozřejmě jsou k dispozici i veškeré ostatní doplňky jako pouzdra, terče, záslepky, sluchátka, puškohledy, kolimátory, binookuláry, obranné prostředky, paralyzéry, obranné spreje a spousta dalších doplňků. Nabízí také poradenský servis v oboru ruční palné zbraně a střelivo, opravy, repase a nastřelování zbraní, znalecké posudky. Opravdovým fajnšmekrům mohou zajistit dovoz atraktivních zbraní a střeliva ze zahraničí.

Náš server navázal s tímto prodejcem spolupráci, která vyústila ve slevy pro členy klubu MujGLOCK. V dané lokalitě se jedná o našeho výhradního partnera v oblasti prodeje zbraní a příslušenství GLOCK.

Kontakt:
ALFA - PROJ spol. s r. o.
Šumavská 416/15
Brno
602 00
Tel: +420 541 215 709


Prodejna Alfa-Proj spol. s r. o.

Web:
http://www.alfa-proj.cz
Prodejna: http://www.alfa-proj.cz/prodejna-zbrani/
Co znamená GLOCK od ALFA-PROJ: http://www.alfa-proj.cz/akce/prodejni-akce/kdyz-pistoli-tak-glock-kdyz-glock-tak-od-nas-p-a1631752

VÝHODY:
  • pro Standard členy sleva 5 % na veškeré příslušenství GLOCK
  • pro Standard členy sleva 4 % na náboje výrobce Sellier & Bellot
  • pro VIP členy sleva 10 % na veškeré příslušenství GLOCK
  • pro VIP členy sleva 8 % na náboje výrobce Sellier & Bellot
  • pro VIP členy od 1.2.2012 sleva 5 % na nákup pistole GLOCK

Logo ALFA - PROJ spol. s r. o.