úvodní strana

Informace o klubu MujGLOCK:

Informace o webu:

Naši partneři:

Odkazy:

Informace o zbraních GLOCK:

Příslušenství pro pistole GLOCK:

Tuning a úpravy zbraní GLOCK:

Speciality o pistolích GLOCK:

Propagační předměty MujGLOCK:

Propagační předměty GLOCK:

Obecně o zbraních:

Zbrojní průkaz:
česky | english
Obecné informace:
Společnost SHIELD TECH s.r.o. byla založena v roce 2013, ale management a personál se touto problematikou zabývá více než 15 let, a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Navazujeme na tradici výroby balistických ochranných prostředků a speciálního vybavení firmy VÚP Brno a Zbrojovka ZTM Vsetín.

Za dobu působení v těchto uvedených společnostech jsme vyrobili a prodali více než 60 tisíc kusů různých typů uvedených výrobků. Spolupracovali jsme také s několika zahraničními společnostmi, kterým jsme v rámci udělené licence vyráběli vesty mnoha typů. V současné době je naše společnost rozdělena na dvě divize. První se zabývá pouze vývojem, výrobou a prodejem balistických ochranných prostředků a vybavením výstrojních součástek. Druhá divize se zaměřuje na výrobu a implementaci pancéřování do vozidel, helikoptér a vojenské techniky.

Disponujeme rozsáhlým areálem v Praze, na adrese Křížová 41, kde jsou hlavní kanceláře, showroom a sídlo managementu. Výrobu taktéž realizujeme v České republice. Na vývoji našich produktů spolupracujeme s Univerzitou obrany v Brně, TZÚ Brno, a s mnoha dalšími institucemi a soukromými společnostmi. Na vývoji a výrobě balistických ochranných produktů spolupracujeme také s předním světovým výrobcem FIRST SPEAR USA a jsme exkluzivním zástupcem firmy RAPID DOMINANCE CORPORATION v České republice.

Náš server navázal s tímto výrobcem spolupráci, která vyústila ve slevy pro členy klubu MujGLOCK.

Kontakt - showroom:
SHIELD TECH s.r.o.
Křížová 646/41
Praha 5
150 00
Tel: +420 608 975 750

Kontakt - velkoobchodní sklad:
SHIELD TECH s.r.o.
Starovice 201
Hustopeče u Brna
693 01
Tel: +420 773 690 224

Web:
http://www.shieldtech.cz

VÝHODY:
  • sponzoring vybraných akcí
  • pro STD členy sleva 10 % na výrobu individuální neprůstřelné vesty na míru
  • pro VIP členy sleva 20 % na výrobu individuální neprůstřelné vesty na míru

Logo SHIELD TECH