úvodní strana

Informace o klubu MujGLOCK:

Informace o webu:

Naši partneři:

Odkazy:

Informace o zbraních GLOCK:

Příslušenství pro pistole GLOCK:

Tuning a úpravy zbraní GLOCK:

Speciality o pistolích GLOCK:

Propagační předměty MujGLOCK:

Propagační předměty GLOCK:

Obecně o zbraních:

Zbrojní průkaz:
česky | english
Oznamujeme, že historicky třetí sraz majitelů a příznivců zbraní GLOCK, proběhne 13. - 15. června roku 2008 v Rekreačním středisku Živohošť na Slapské přehradě. Tento sraz bude historicky třetí v naší republice a budete mít možnost se seznámit jak s přispěvovateli z fóra, tak i příznivci či majiteli zbraní, kteří na něj nepíšou, či s lidmi, co se o zbraně pouze zajímají. Dovolte nám tedy, abychom pozvali i Vás a případně Vaše přátelé či rodinu. Jsou vítání rozhodně všichni, bez ohledu na vlastnictví zbraně či zbrojního průkazu. Jak probíhaly minulé srazy můžete zjistit zde a také zde.

KDY: 13. až 15.06.2008

"Oficiální" začátek bude v sobotu, nicméně na místě již bude "tvrdé jádro" :-) od pátku třináctého. Všichni jsou vítání klidně i dříve, tj. v pátek. (Jenom menší tečka na závěr, v pátek bude také soudní jednání kvůli střelbě v Krušných horách, takže někteří se potkají již v Teplicích).

KDE: Rekreační středisko Živohošť na Slapské přehrade - web

Na místo se lze dostat nejjednodužší cestou vozidlem z Prahy za cca 30 minut, jedná se o areál přímo u Slapské přehrady.Pro příznivce satelitní navigace přidáváme GPS souřadnice - N 49°45'37.431",E 14°25'5.802"

Mapka celkový přehled: Mapka detailní pohled na Živohošť:
Mapa celkový přehled Mapa detailní pohled na Živohošť


AKTUÁLNÍ INFORMACE K NAVIGACI:

Příjezd po pravé straně řeky od Prahy! Pozor, na místě se to dělí na starou a novou Živohošť - jedna je na pravém a druhá levém břehu Slapské přehrady. My budeme na pravém břehu, bráno směrem příjezdu z Prahy. Pohledem na mapu s Prahou na severu budeme na levém břehu :-)

Slovní popis cesty pro automobilisty: z Prahy Chuchle pojedete těsně po pravém břehu Vltavy (bráno z pozice auta!) přes Strnady, Měchenice, Davle, Štěchovice kde sjedete na Nová Hospoda, Křížov, Korkyně, Chotilsko, kde se vydáme na Besedná, Křeničná, Záhorka a nakonec Živohošt, kde za druhým zabržďovacím pásem naleznete parkoviště, kde odstavíte vozidlo.

BUS a ČD: kdo chce jet autobusem, tak je to s přestupem v Benešově, cílová stanice je "Chotilsko,Živohošť,nový most", bližší informace o odjezdech a příjezdech na IDOSu. Příznivci vlaku mají smůlu, ale mohu místo vlaku využít například vlastní kánoi :-)

Aktuální foto z místa:

budou doplněny po příjezdu prvních osob v pátek 13.06.2008 :-)

OBČERSTVENÍ: restaurace v areálu

Občerstvení formou plné nebo polopenze, případně toho, co si kdo přiveze. Vítaný by byl i gril (máte někdo?) a případně maso (když bude gril, tak se zajistí!). Pití si musí zajistit každý sám (doporučujeme přivést vlastní, případně v restauraci v areálu). Ostatní občerstvení je v rámci vlastních možností. Jakékoliv další občerstvení i pro ostatní formou upečených buchet od přítelkyň či manželek vítáno !

PROGRAM: třetí ročník bude pojmut trošičku nestandardně ve stylu jaké si to uděláme, takové to budeme mít :-)

Kromě velkého množství pískovišť a prolézaček pro Vaše ratolesti nabízí naše střediska také volejbalové hřiště, hřiště na tenis nebo jiné míčové hry, ping-pongové stoly, kulečníkový stůl, šipky nebo dětské brouzdaliště se skluzavkou. Nádherné okolí přímo vybízí k turistickým procházkám a pokud jste rádi u vody, můžete si půjčit šlapadlo, kajak nebo si vyzkoušet své plavecké dovednosti.

ZA KOLIK: zadarmo + vlastní úhrada ubytování a stravy (pozor členové MujGLOCK slevy!, viz níže)

Na místě je aktuálně k dispozici celkem 10 chatek následujícího složení: 7x chata pro 5 lidí a 3x chata pro 4 lidi. Oba dva typy chatek jsou vždy po dvou pokojích a společným sociálním zázemím (sprcha a toaleta - hurááá :-) ). V prvním typu chatek je tedy místo pro 3+2 a v druhém 2+2.
Ceny ubytování a jídla (vaří prý výtečně!) jsou následující:
ubytování+plná penze: dospělý 506 Kč/den, dítě do 12let 370 Kč/den
ubytování+polo penze: dospělý 436 Kč/den, dítě do 12let 320 Kč/den
Pokud by chtěl někdo vysloveně bez jídla, cena je za dospělého 336 Kč/den a dítě do 12let za 250 Kč/den, ovšem podmínky v areálu jsou prý minimálně polopenze (ono taky kde jinde jíst, že?)
Slevy pro členy MujGLOCK - sleva z ceny ubytování:
každý VIP člen dostane příspěvek ve výši 200 Kč/den (tzn. za celý víkend 400 Kč)
každý STD člen dostane příspěvek ve výši 100 Kč/den (tzn. za celý víkend 200 Kč)

PŘIHLÁŠKY: http://forum.mujglock.com/viewtopic.php?t=3435

Pokud chcete zajistit ubytování v chatce, je potřeba provést rezervaci do 06.06.2008 a proto je nutné se přihlásit ve fóru. Ostatní, kteří chtějí přijet pouze "na otočku" prosíme, aby se také přihlásili pomocí fóra.

ONLINE PŘENOS ZE SRAZU:

Pokud vše vyjde, bude na srazu umístěna i webkamera a její náhled bude k dispozici zde: http://cam.MujGLOCK.com


UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE ZBRANÍ:

Apelujeme na všechny, protože se bude požívat alkohol, abyste raději nechali svého miláška (myšleno zbraň) doma. V areálu nebude možnost ji bezpečně uložit! Upozorňujeme, že v regionu, kde se sraz uskuteční je velmi aktivní policie a může se stát, že nás přijedou zkontrolovat a pro dobré jméno majitelů zbraní by bylo velmi nevhodné, aby někdo se zbraní za pasem "nadýchal".